Kijk voor contactgegevens bij Contact

 

  Teams: Leiders Trainers Tijden:  
           
  Harkstede 1 zo Anne-Jan Dikkema Ben Knollema di+do: 20:15-21:30  
    Mickey vd Heide Paul Knot    
  en        
  Harkstede 2 Renato Deiano Ben Knollema di+do: 20:15-21:30  
    Erik van Bruggen      
            
  Harkstede 3 Hooite Boerema   do: 20:00-21:30  
    Andre Kooistra      
           
            
  Harkstede JO19-1
Menno Bentem Ben Knollema di+do: 19:00-20:15  
    Michel de Boer      
           
  Harkstede JO17-1
Bert Grimme  Willie Evertse di+do: 18:00-19:00  
    Frits Siegers      
           
  Harkstede JO15-1
Casper Pleijendal Gert-Jan van Dijken ma+do: 18:00-19:00  
    Peter de Jonge vacant    
         
  Harkstede JO15-2
Robbert Holscher Gert-Jan van Dijken  ma+do: 18:00-19:00  
    Bennie Beuker vacant    
           
  Harkstede MO15-1  Roy de Boer Meinard Klooster di: 19:00-20:00  
        do: 18:00-19:00  
           
  Harkstede JO13-1
Bert Landman Robin de Vries/Meinard di: 18:00-19:00  
    vacant Bert Landman/Meinard do: 19:00-20:00   
           
  Harkstede JO13-2  M. Vroom Robin de Vries/Meinard di: 18:00-19:00  
      Bert Landman/Meinard do:19:00-20:00  
            
  Harkstede MO13-1
Marc Leegwater Marc Leegwater di: 17:30-18:30  
    vacant   do: 17:30-18:30   
           
  Harkstede JO11-1
Henk Jan van Dasselaar Robin de Vries/Erwin/Bas di: 17:00-18:00  
    Robin de Vries Meinard/Erwin/Bas do: 17:00-18:00  
           
  Harkstede JO11-2 Willem Holthuis Robin de Vries//Erwin/Bas di: 17:00-18:00   
    Kees Freije  Meinard/Erwin/Bas do:17:00-18:00  
           
  Harkstede JO11-3G Garmt Pakker Robin de Vries/Erwin/Bas di: 17:00-18:00  
    Marije Knapper Meinard/Erwin/Bas do: 17:00-18:00  
           
  Harkstede JO9-1  Nico Sikkens Gert-Jan van Dijken/Robin/Arend ma+do: 17:00-18:00  
    vacant      
           
  Harkstede JO9-2 Ellen Hovestad Gert-Jan van Dijken/Robin/Arend ma+do: 17:00-18:00  
    Douwe Moorlag      
           
  Harkstede JO9-3 Jan Jaap Wuite Gert-Jan van Dijken/Robin/Arend ma+do: 17:00-18:00  
           
  Harkstede JO7-Kabouters
  Harrie Venhuizen woe: 16:00-17:00  
      Christel Prins    
           
  Keeperstraining   Marc Leegwater dinsdag:  

 

    Bestuurskamer  
     Wetra-veld  
veld 1    veld 3  
       
veld 2    veld 4  
       
keepersveld