Teams: Leiders Trainers Tijden:
       
Harkstede 1 za Reitze Enderlé Reitze Enderlé di+do: 20:00-21:30
  Anne-Jan Dikkema    
  Renato Deiana    
  Robert Brekelmans (grensr)    
  Robert Schat (grensr)    
  Teresia Bentem (fysio)    
       
Harkstede 2 zo Cees Hoek   do: 20:00-21:00
  Hooite Boerema    
       
Harkstede VR1 Wolter Siccama Wolter Siccama woe: 20:00-21:00
  Ellen ten Cate    
  Eline de Vries    
       
Harkstede 45+ Theo Ruben    
  Andre Kooistra    
       
Harkstede JO19-1 Kees de Jong Ben Knollema di+do: 20:00-21:30
       
Harkstede JO17-1
Bert Landman Bert Landman ma+woe: 19:00-20:30 
  Gerben van Wakeren    
Harkstede JO17-2JM Tom Zwering Gerben van Wakeren en ma+woe: 19:00-20:30
  Jeroen Dorreboom Tom Zwering  
    Gerben en Tom ma+woe: 19:00-20:30 
       
Harkstede JO15-1
Bas Bentem Bas Bentem di+do: 18:00-19:30
  HJ van Dasselaar    
       
Harkstede JO13-1JM
Paolo Mameli Paolo Mameli en di+do: 18:30-19:30
  Garmt Pakker Robin van Hemmen  
Harkstede JO13-2JM
Jan Jaap Wuite Paolo en Robin di+do: 18:30-19:30
       
Harkstede JO12-1JM Gert-Jan van Dijken Gert-Jan van Dijken en ma+wo: 18:00-19:00
  Peter de Boer Tom Zwering   
Harkstede JO12-2JM Hilde Prummel Gert-Jan en Tom ma+wo: 18:00-19:00
       
Harkstede JO11-1
Pieter Smit Pieter Smit en ma: 18:00-19:00
    Corné van Maar  
  Corné van Maar Pieter en Corné woe: 18:00-19:00
       
Harkstede JO10-1 Marcel Bakker Gert-Jan en Corné ma+wo: 17:00-18:00
  Sven van der Gaast    
Harkstede JO10-2JM
vacant Gert-Jan en Corné ma+wo: 17:00-18:00
         
Harkstede JO9-1JM
Ron Huizenga Gert-Jan van Dijken en ma+woe: 16:00-17:00
  Martijn Wichmann    
       
Harkstede JO8-1 Robin van Hemmen Corné van Maar ma+woe: 16:00-17:00
  Tom Zwering    
       
Harkstede JO7-1JM Steven Zuidland Harrie Venhuizen woe: 16:00-17:00
Harkstede JO7-2JM Melvin Roggen    
       
Keeperstraining O8 t/m O19 Ron Nieboer woe: 18:00 - 19:30
       

 

    Bestuurskamer  
     Wetra-veld  
veld 1    veld 3  
       
veld 2    veld 4  
       
keepersveld