Hierbij de voorlopige teamindeling jeugdteams voor seizoen 2019-2020 t/m JO15.
JO17 en JO19 volgen binnenkort, omdat dit afhankelijk is van de ontwikkelingen bij de senioren.
De invulling van de trainers en leiders wordt zo snel mogelijk bekend gemaakt.

Eventuele reacties kunnen gestuurd worden via emailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Wij nemen dan contact op.

De Jeugdcommissie

 

  JO7-1 (4x4) JO8-1 (6x6)
 JO8-2 (6x6)
1 Dustin Huizinga Maarten van Asperen  1   Bas Gils  
2 Jurre Hoekstra 2 Stijn Schuur  2 Sven Bakker 
3 Leon Bos Benjamin Alisinapour  3   Senn Kucera
4 Noah Roggema Bram Boxum  4 Teun Kuizenga
5 Tim Kuiper   5 Milan de Witt 5   Hendrik Boer 
6   6 Raymon Sanders 6 Evi Perez
7   Lars Hartog 7 Liz Kremer  
           
           
JO9-1 (6x6)
1 Rik Elderman        
2 Tristan Deun        
3 Ruben Nijmeijer        
4 Jisse Hendriksen        
5 Anouk Baptist         
6 Tomas Holthuis        
7 Laurens Dijkstra        
8 Timon Weening        
9 Duncan Feenstra         
           
           
JO10-1 (6x6) JO10-2 (6x6) JO10-3 (6x6)
1 Deon Pinkster 1 Sem Kappen 1 Raymon Baptist
2 Brayn Mollema 2 Matthias Werkman 2 Inez Groenwold
3 Roan Knol 3 Sylvinho Voos 3 Wieke vd Lei
4 Olivier Spits 4 Lucien Boulahouache 4 Floris Rodenburg
5 Oskar Moorlag 5 Maurice Boulahouache 5 Joost Brons
6 Valentina van Dijken 6 Marijn Grashuis 6 Jorik van Prooijen
7 Dieke Holthuis 7 Marens van Jaarsveld 7 Aaron de Leeuw
8 Shae Dekker 8 Sven Nanninga  8 Sven Smit
    9 Frank Wuite 9 Nila van Roy
           
           
JO11-1 (8x8)
1 Jesper Sikkes        
2 Indy Roggema        
3 Sepp Huizinga        
4 Gijs Boxum        
5 Jesse Jut        
6 Mark van Asperen         
7 Jesse Schaafsma        
8 Tristan Feenstra        
9 Nout Boer         
10 Rens de Boer         
           
           
JO13-1 (11x11) JO13-2 (11x11)
1 Wessel vd Heide 1 Laurens van Iersel    
2 Casper van Wakeren  2 Giedo Coster    
3 Julian Mollema 3 Salem Mussie    
4 Tomas Hartog 4 Tom Schuiling    
5 Nick van Veldhuizen 5 Sander Eggens    
6 Tom van Veldhuizen 6 Fabian Leegwater    
7 Justin Hamminga 7 Myron Joustra    
8 Ties Bos 8 Tiemen van Jaarsveld    
9 Tyrell van Oosten 9 Simon Knapper    
10 Manuel Kes 10 Nick vd Veen    
11 Job Velten 11 Jarick  Freije    
12 Luc Siegers 12 Janto Holthuis    
13 Boris van Dasselaar 13 Thom Pakker    
14 Niels van der Schuur 14 Tim Smit    
    15 Milan Slagter     
    16 Daniél Velten    
           
           
JO15-1  (11x11) JO15-2 (11x11) MO15-1 (11x11)
1 Florian Rustema  1 Ruben Reitzema  1 Tiare v Waardenberg 
2 Ryan Visser 2 Remon Oijnhausen 2 Jolijn Borg 
3 Stijn Begeman  3 Jorik Sterenborg 3 Kyra van Wakeren 
4 Ingmar Nijdam 4 Yim Dorreboom  4 Nynke Weender 
5 Sem Landman 5 Luuk Slagter 5 Lilian Kreuze 
6 Olaf Bakker 6 Steyn Greydanus  6 Isa Bos 
7 Milan Meijer 7 Tristan Postema 7 Lidia Mussie 
8 Lars vd Schuur 8 Jorn Boer  8 Anna Steffens 
9 Damian Aria Parsa 9 Daniel Werkman  9 Feline Kuiper 
10 Nick Siegers 10 Tygo vd Veen 10 Evelien van de Laan 
11 Sven Pakker 11 Hessel Tromp 11 Kathy Paré 
12   12 Nathan Manuputtij 12 Lynn Leegwater  
13   13 Luc Brink      
    14 Stefano Coppola