NB: Het programma is onder voorbehoud!

Datum Tijd Wedstrijden Bijz/Scheids
       
dinsdag:      
 31-05-2022 19:00 ONR JO17-1 - Harkstede JO17-1 3 - 1
       
zondag:      
29-05-2022 10:00 Gasselternijveen 4 - Harkstede 2 0 - 6
       
zaterdag:      
28-05-2022 08:30 Harkstede JO8-1 - Winsum JO8-2 2 - 2
  08:30 Harkstede JO10-1 - Hoogezand JO10-1 3 - 2
  08:30 Fc Zuidlaren JO7-1 - Harkstede JO7-1 2 - 1
  09:00 Helpman JO7-4 - Harkstede JO7-1JM 1 - 5
  09:20 Harkstede JO7-1JM - Fc Zuidlaren JO7-4 0 - 5
       
  18:00 PUBQUIZ gaat niet door!!  
       
  08:45 HS'88 JO9-3JM - Harkstede JO9-1JM 4 - 4
  09:00 Westerwolde JO13-2 - Harkstede JO13-2JM 11 - 0
  09:00 Loppersum JO7-1 - Harkstede JO7-2JM 0 - 1
  09:10 Harkstede JO7-2JM - DVC Appingedan JO7-1 4 - 0
  09:20 Omlandia JO7-1 - Harkstede JO7-2JM 1 - 2
  10:00 Noordpool UFC JO15-1 - Harkstede JO15-1 4 - 3
  10:10 HSC JO10-3 - Harkstede JO10-2JM 0 - 28
  10:45 Glimmen/Yde de Punt JO11-1 - Harkstede JO11-1 3 - 2
  10:45 Glimmen/Yde de Punt JO12-1 - Harkstede JO12-1 JM afgelast
  12:15 Lewenborg JO17-1 - Harkstede JO17-1 uitgesteld!
  14:30 NWVV 1 - Harkstede 1 5 - 2
       
       
dinsdag:      
24-05-2022 19:30 Harkstede JO19-1 - BNC JO19-1 0 - 5
       
zondag:      
22-05-2022 10:00 Harkstede 2 - Gieten 6 3 - 8 
       
zaterdag:      
21-05-2022 08:30 Harkstede JO9-1JM - De Heracliden JO9-1 7 - 6
  08:30 Harkstede JO10-2JM - FVV JO10-1 4 - 4
  08:30 Harkstede JO11-1 - NEC Delfzijl JO11-2 3 - 2
  08:30 Harkstede JO12-1JM - HFC'15 JO12-1 2 - 4
  08:30 Harkstede JO13-2JM - Alteveer JO13-1JM 2 - 0
  09:00 Harkstede JO15-1JM - De Heracliden JO15-1 4 - 1
  11:15 Harkstede JO13-1 - NEC Delfzijl JO13-1 5 - 3
  11:15 Harkstede JO17-1 - LTC JO17-1 5 - 5
  13:00 Voetbalmiddag kinderen van vluchtelingen 15:00
  13:30 Harkstede JO17-2JM - St LEO/VVSV/Kloost JO17-2 gaat niet door!
  14:30 Harkstede 1 - Bargeres 1 0 - 6
       
  09:00 Westerwolde JO10 - 1 Harkstede JO10-1 6 - 7
  09:00 Fc Zuidlaren JO7-1 - Harkstede JO7-1JM 4 - 1
  09:10 Gorecht JO7-4 - Harkstede JO7-1 0 - 4
  09:20 Harkstede JO7-1JM - Helpman JO7-4 4 - 6
  09:00 Harkstede JO7-2JM - Sv Bedum JO7-1 1 - 2
  09:10 Harkstede JO7-2JM - Farmsum JO7-1 3 - 1
  09:20 NEC Delfzijl JO7-1 - Harkstede JO7-2JM 0 - 4
  11:00 GVAV-Rapiditas JO8-3 - Harkstede JO8-1 3 - 3
  14:00 Actief JO19-1 - Harkstede JO19-1 naar 11-5!
       
woensdag:      
18-05-2022 18:00 Oosterparkers JO12-1 - Harkstede JO12-2JM 7 - 1
  18:45 Wildervank JO13-4 - Harkstede JO13-2JM 0 - 13
       
dinsdag:      
17-05-2022 20:00 VEV'67  JO19-2 - Harkstede JO19-1 4 - 3
       
zondag:   Sportpark Froombosch   
15-05-2022 10:30 Froombosch 2 - Harkstede 2  4 - 3
  12:30 Live Muziek Jacob Molema 16:30u
       
       
zaterdag:      
14-05-2022 08:30 Harkstede JO8-1 - Sv Bedum JO8-2 12 - 5
  08:30 Harkstede JO10-1 - HS'88 JO10-1JM 8 - 3
  08:30 Harkstede JO12-2JM - Be Quick 1887 JO12-4 2 - 2
  08:30 Harkstede JO7-2JM - SGV JO7-1G 4 - 0
  08:50 Omlandia JO7-1 - Harkstede JO7-2JM 0 - 3
  09:10 Harkstede JO7-2JM - Sv Bedum JO7-1 4 - 1
       
  08:30 GRC Groningen JO12-1 - Harkstede JO12-1JM 4 - 1
  08:45 HS'88 JO10-3JM - Harkstede JO10-2JM 3 - 11
  09:00 Sjo 't Hogeland JO15-1 - Harkstede JO15-1JM 0 - 5
  09:00 Actief JO7-1JM - Harkstede JO7-1JM 4 - 1
  09:10 Hoogezand JO7-1 - Harkstede JO7-1JM 4 - 2
  09:20 Harkstede JO7-1JM - Fc Zuidlaren JO7-1 7 - 4
  10:30 Lycurgus J13-2 - Harkstede JO13-1 3 - 5
  10:30 ONR JO17-1 - Harkstede JO17-1  
  10:30 Stadspark JO17-1 - Harkstede JO17-2JM 13 - 0
  10:50 Middelstum JO9-1 - Harkstede JO9-1 3 - 13
  14:30 Westerlee 1 - Harkstede 1 0 - 0
       
vrijdag:   Scheidsrechters: Herman en Harrie   
13-05-2022 19:30 Harkstede Vr1 - Wildervank Vr1 0 - 0
  19:30 HSC Vr1 - Siddeburen Vr1 2 - 2
  20:00 Siddeburen Vr1 - Harkstede Vr1 0 -2
  20:00 HSC Vr1 - Wildervank Vr1 1 - 0
  20:30 Harkstede Vr1 - HSC Vr1 3 - 0
  20:30 Wildervank Vr1 - Siddeburen Vr1 0 - 0
    Bij kampioenschap feestje VR1  
       
donderdag:      
12-05-2022 19:30 Peize JO17-1 - Harkstede JO17-1 4 - 1
       
woensdag:      
11-05-2022 18:00 Harkstede JO10-1 - Bato JO10-2JM 5 - 2
       
zaterdag:      
07-05-2022 09:30 Harkstede JO13-1 - ODV JO13-1 uitgesteld!
  09:30 Harkstede JO17-1 - TLC JO17-1 2 - 1
  11:15 Harkstede JO17-2JM - Eenrum JO17-1 0 - 5
       
  10:00 Alteveer JO13-1JM - Harkstede JO13-2JM 2 - 2
  14:30 BATO 1 - Harkstede 1 1 - 0
       
zondag:      
01-05-2022 10:00 Harkstede 2 - Bareveld 3 3 - 0