NB: Het programma is altijd onder voorbehoud!

Datum Tijd Wedstrijden Bijz./Scheidsr.
       
vrijdag:      
04-10-2019 19:30 Wagenborgen Boys VR1 - Harkstede VR1 Harkstede
  19:50 Harkstede  VR1 - SGV VR1 Harkstede
  19:50 Siddeburen VR1 - Wagenborgen Boys VR1 Harkstede
  20:10 Siddeburen VR1 - Harkstede VR1 Harkstede
  20:30 SGV VR1 - Siddeburen VR1  Harkstede
  20:50 SGV VR1 - Wagenborgen Boys VR1  
       
  19:30 Harkstede 45+1 - FVV 45+1 Schildwolde
  20:00 Harkstede 45+1 - Haren 45+1 Schildwolde
  20:30 SGV 45+1 - Harkstede 45+1 Schildwolde
       
zaterdag:   THUIS  
05-10-2019 09:00 Harkstede JO8-1 - Lycurgus JO8-4  
  09:00 Harkstede JO10-3 - Engelbert JO10-1G  
  09:00 Harkstede JO11-1 - GVAV-Rapiditas JO11-3  
  11:00 Harkstede JO17-2 - Eenrum JO17-1  
  13:00 Harkstede JO13-2 - Holwierde JO13-1G  
  13:00 HarkstedeJO15-1 - BNC JO15-1G  
  14:30 Harkstede JO19-1 - Sc Loppersum JO19-1  
    UIT  
  09:00 Actief JO8-4 - Harkstede JO8-2  
  09:00 Corenos JO10-1 - Harkstede JO10-2  
  09:00 Sjo NWWC JO10-1 - Harkstede JO10-1 te Woldendorp!
  09:00 Lycurgus JO15-3 - Harkstede JO15-2  
  09:00 Harkstede JO7-1 - Gorecht JO7-2  
  09:15 Harkstede JO7-1 - Engelbert JO7-1  
  09:30 Sjo Coendersborg JO7-2 - Harkstede JO7-1  
  10:15 Fc Zuidlaren JO9-4 - Harkstede JO9-1  
  10:45 Sjo Feanstars JO17-2 - Harkstede JO17-1  
  11:15 Grc Groningen JO13-1 - Harkstede JO13-1 tijdswijziging!
       
zondag:      
06-10-2019 09:00 Kwiek 5 - Harkstede 3  
  11:00 Harkstede 2 - Groen Geel 2  
Datum Tijd Wedstrijden Bijz./Scheidsr.
       
zaterdag:   THUIS  
12-10-2019 09:00 HarkstedeJO8-2 - HFC'15 JO8-3  
  09:00 Harkstede JO9-1 - Sjo Coendersborg JO9-2  
  09:00 Harkstede JO10-2 - Sjo Coendersborg JO10-2  
  09:00 Harkstede JO10-1 - FVV JO10-1  
  11:00 Harkstede JO13-1 - HSC JO13-1  
  11:00 Harkstede JO15-2 - Hoogezand JO15-4  
  13:00 Harkstede JO13-2 - MOVV JO13-1G  
  13:00 Harkstede JO17-2 - GRC Groningen JO17-2  
    UIT  
  08:45 Potetos JO8-1 - Harkstede JO8-1  
  08:45 Grc Groningen JO10-4 - Harkstede JO10-3  
  09:00 Dvc Appingedam JO15-3 - Harkstede JO15-1  
  09:00 Harkstede JO7-1 - Sjo Coendersborg JO7-2  
  09:00 Noordpool UFC JO17-1 - Harkstede JO17-2 tijdswijziging!
  09:15 Harkstede JO7-1 - Gorecht JO7-2  
  09:30 Engelbert JO7-1 - Harkstede JO7-1  
  09:45 Fc Lewenborg JO11-3 - Harkstede JO11-1  
  13:00 Hoogezand JO19-2 - Harkstede JO19-1  
       
zondag:      
13-10-2019 10:00 Harkstede 3 - Muntendam 3  
  10:00 OZW 3 - Harkstede 2  
       
vrijdag:      
18-10-2019 20:10 Harkstede VR1 - SGV VR1 Siddeburen
  20:30 Wagenborger Boys VR1 - Harkstede VR1 Siddeburen
  20:50 Siddeburen VR1 - Harkstede VR1 Siddeburen
       
  19:30 Harkstede 45+1 - SGV 45+1 Haren
  20:00 Harkstede 45+1 - FVV 45+1 Haren
  20:30 Haren 45+1 - Harkstede 45+1 Haren
       
zondag:      
20-10-2019 11:00 Roden 2 - Harkstede 2  
       
       
zaterdag:   THUIS  
26-10-2019 09:00 Harkstede  JO8-1 - Gorecht JO8-4  
  09:00 Harkstede JO9-1 - Actief JO9-3  
  09:00 Harkstede JO10-1 - Ontstwedder Boys JO10-1  
  09:00 Harkstede JO10-2 - DIO Groningen JO10-2  
  11:00 Harkstede JO15-2 - Helpman JO15-4  
  13:00 Harkstede JO13-2 - FVV JO13-1  
  13:00 Harkstede JO17-1 - Actief JO17-2  
    UIT  
  09:00 Siddeburen JO15-1 - Harkstede JO15-1  
  10:00 Sjo NWWC MO15-1 - Harkstede MO15-1  
  10:15 Hoogezand JO8-2 - Harkstede JO8-2 tijdswijziging! 
  10:30 Omlandia JO11-1G - Harkstede JO11-1 tijdswijziging!
  10:30 ZNC JO13-1 - Harkstede JO13-1  
  10:30 Sv Bedum JO17-3 - Harkstede JO17-2  
  11:00 Actief JO10-3 - Harkstede JO10-3  
  14:00 Sjo Oldambt JO19-1 - Harkstede JO19-1  
       
zondag:      
27-10-2019 10:00 Harkstede 3 - ZNC 4  
  11:00 Nieuw roden 2 - Harkstede 2