NB: Het programma is onder voorbehoud!

Datum Tijd Wedstrijden Bijzonderheden
       
zaterdag:   THUIS  
04-05-2019 09:00 Harkstede JO9-3 - Helpman JO9-3  
  09:00 Harkstede JO9-1 - Farmsum JO9-1G  
  09:00 HarkstedeJO11-2 - NEC Delfzijl JO11-3  
  10:00 Harkstede JO13-1 - Fc Assen JO13-3  
  10:30 Harkstede JO17-1 - Fc Zuidlaren JO17-3 tijdswijziging!
  12:30 Harkstede MO15-1 - Peize MO15-1 tijdswijziging!
  12:30 Harkstede JO15-1 - Lycurgus JO15-4  
    UIT  
  09:00 Fc Zuidlaren JO8-4 - Harkstede JO8-1  
  09:30 Nieuw Roden JO9-2 - Harkstede JO9-2  
  09:45 Oosterparkers JO11-2G - Harkstede JO11-1  
  10:00 Actief JO10-1 - Harkstede JO10-1  
  10:15 Sjo Amacitia BG ON JO12-1 - Harkstede JO12-1  
       
zondag:      
05-05-2019 10:00 Siddeburen 3 - Harkstede 3  
  11:00 Harkstede 2 - Gasselternijveen 2  
  14:00 Harkstede 1 - Haren 1  
       
dinsdag:      
07-05-2019 18:00 HSC JO11-2 - Harkstede JO11-1  
       
woensdag:      
08-05-2019 18:30 Harkstede JO9-1 - Middelstum JO9-1  
  18:30 Harkstede JO15-2 - FC Assen JO15-4  
Datum Tijd Wedstrijden Bijzonderheden
       
vrijdag:   THUIS  
10-05-2019 19:30 Harkstede 45+1 - Alteveer 45+1 Harkstede
  19:30 Bareveld 45+1 - Wildervank 45+1 Harkstede 
  20:00 Wildervank 45+1 - Harkstede 45+1 Harkstede
  20:00 Bareveld 45+1 - Alteveer 45+1 Harkstede 
  20:30 Harkstede 45+1 - Bareveld 45+1 Harkstede 
  20:30 Alteveer 45+1 - Wildervank 45+1 Harkstede 
    UIT  
  19:50 Be Quick 1887 VR1 - Harkstede VR1 Haren
  20:10 Asser Boys VR2 - Harkstede VR1 Haren
  20:30 Harkstede VR1 - Lycurgus VR6 Haren
  20:50 Harkstede VR1 - Groninger Boys VR3 Haren
       
zaterdag:   THUIS  
11-05-2019 09:00 Harkstede JO9-3 - Sc Loppersum JO9-2  
  09:00 Harkstede JO9-1 - Lycurgus JO9-4G  
  09:00 Harkstede JO10-1 - GVAV-Rapiditas JO10-3  
  10:30 Harkstede JO11-1 - Sv Bedum JO11-3  
  10:30 Harkstede JO15-2 - DVC Appingedam JO15-4  
  10:30 Harkstede JO17-1 - Gruno JO17-1 tijdswijziging!
  12:30 Harkstede MO15-1 - Veendam 1894 MO15-1 tijdswijziging!
  12:30 Harkstede JO15-1 - Actief JO15-2  
    UIT  
  08:45 HS'88 JO8-2 - Harkstede JO8-1  
  09:15 Helpman JO12-1 - Harkstede JO12-1 tijdswijziging! 
  09:15 Helpman JO9-5 - Harkstede JO9-2  
  10:30 Gorecht JO11-4 - Harkstede JO11-2  
  12:00 Gomos JO13-1 - Harkstede JO13-1  
       
zondag:      
12-05-2019 10:00 Harkstede 3 - ZNC 3  
  11:30 Kwiek 3 - Harkstede 2  
  14:00 TLC 1 - Harkstede 1  
       
donderdag:      
16-05-2019 18:45 Harkstede JO15-2 - Noordpool UFC JO15-2  
       
vrijdag:      
17-05-2019 19:50 Groninger Boys VR3 - Harkstede VR1 West-End
  20:10 Be Quick 1887 VR1 - Harkstede VR1 West-End
  20:30 Harkstede VR1 - Lycurgus VR6 West-End
  20:50 Harkstede VR1 - Asser Boys VR2 West-End
       
zaterdag:   THUIS  
18-05-2019 09:00 Harkstede JO8-1 - Sjo BTC JO8-1  
  09:00 Harkstede JO9-2 - Be Quick 1887 JO9-5  
  09:00 Harkstede JO11-2 - Peize JO11-2  
  09:00 Harkstede JO12-1 - HFC'15 JO12-1  
  10:00 Harkstede JO13-1 - ACV JO13-2  
    UIT  
  09:00 St VAKO/Tynaarlo JO15-2 - Harkstede JO15-2  
  09:00 Noordwolde JO11-1 - Harkstede JO11-1  
  09:00 Stadspark JO9-1 - Harkstede JO9-1  
  09:00 Corenos JO9-1 - Harkstede JO9-3  
  09:00 Lycurgus MO15-1 - Harkstede MO15-1  
  10:00 VEV'67 JO10-4 - Harkstede JO10-1  
  12:30 GVAV-Rapiditas JO17-3 - Harkstede JO17-1  
  14:30 Noordster JO15-1 - Harkstede JO15-1  
       
zondag:      
19-05-2019 10:00 Bareveld 3 - Harkstede 3  
  11:00 Harkstede 2 - Bellingwolde 2  
  14:00 Harkstede 1 - De Wilper Boys 1  
       
maandag:      
20-05-2019   Avondvierdaagse t/m 23 mei
       
vrijdag:      
24-05-2019 19:50 Lycurgus VR 6 - Harkstede VR1 West-End
  20:10 Harkstede VR1 - Groninger Boys VR3 West-End 
  20:30 Harkstede VR1 - Asser Boys VR2 West-End 
  20:50 Be Quick 1887 VR1 - Harkstede VR1 West-End
       
  19:30 Bareveld 45+1 - Harkstede 45+1 Alteveer
  20:00 Harkstede 45+1 - Alteveer 45+1 Alteveer 
  20:30 Wildervank 45+1 - Harkstede 45+1 Alteveer 
       
zaterdag:      
25-05-2019 10:30 Sv Bedum JO11-3 - Harkstede JO11-1  
  10:30 Harkstede JO15-2 - Be Quick 1887 JO15-4  
       
zondag:      
26-05-2019 10:00 Harkstede 3 - Kwiek 4  
  10:00 SPW 2 - Harkstede 2  
  14:30 Engelbert 1 - Harkstede 1  
       
vrijdag:      
31-05-2019 18:30 Stratenvoetbal, Damesvoetbal (7x7) en Seniorentoernooi (7x7)  
    Feestavond in de tent!