Harkstede 1 za 2020-2021
Print
1e ronde 19-09-2020 14:30 Veendam 1894 1 8 : 0 Wagenborger Boys 1
  19-09-2020 14:30 ZNC 3 : 2 Muntendam 1
  19-09-2020 14:30 VVS 3 : 1 Westerlee 1
  19-09-2020 14:30 Meedhuizen 1 2 : 1 Damacota 1
  19-09-2020 14:30 BATO 1 6 : 1 Harkstede
  19-09-2020 14:30 Scheemda 2 : 3 Siddeburen 1
  19-09-2020 15:00 Haren 3 : 5 SGV

2e ronde 26-09-2020 14:00 Damacota 1 3 : 3 BATO 1
  26-09-2020 14:00 Harkstede 1 : 1 ZNC
  26-09-2020 14:00 Muntendam 1 1 : 3 Scheemda
  26-09-2020 14:30 Westerlee 1 3 : 3 Haren
  26-09-2020 14:30 Siddeburen 1 3 : 5 Veendam 1894 1
  26-09-2020 14:30 Wagenborger Boys 1 1 : 1 Meedhuizen 1
  26-09-2020 14:30 SGV 5 : 2 VVS

3e ronde 03-10-2020 14:30 VVS 5 : 3 Haren
  03-10-2020 14:30 ZNC 2 : 4 SGV
  03-10-2020 14:30 Veendam 1894 1 2 : 1 Damacota 1
  03-10-2020 14:30 BATO 1 0 : 3 Westerlee 1
  03-10-2020 14:30 Meedhuizen 1 2 : 3 Siddeburen 1
  03-10-2020 14:30 Wagenborger Boys 1 4 : 4 Muntendam 1

4e ronde 10-10-2020 14:00 Muntendam 1 - : - Veendam 1894 1
  10-10-2020 14:00 Harkstede 0 : 3 VVS
  10-10-2020 14:00 Damacota 1 - : - Scheemda
  10-10-2020 14:30 SGV 3 : 4 Meedhuizen 1
  10-10-2020 14:30 Westerlee 1 3 : 1 ZNC
  10-10-2020 14:30 Siddeburen 1 - : - Wagenborger Boys 1
  10-10-2020 15:00 Haren 0 : 4 BATO 1

5e ronde 17-10-2020 14:00 Damacota 1 - : - Muntendam 1
  17-10-2020 14:30 Scheemda - : - VVS
  17-10-2020 14:30 Veendam 1894 1 - : - Harkstede
  17-10-2020 14:30 Wagenborger Boys 1 - : - Westerlee 1
  17-10-2020 14:30 Meedhuizen 1 - : - Haren
  17-10-2020 14:30 BATO 1 - : - ZNC
  17-10-2020 14:30 Siddeburen 1 - : - SGV

3e ronde 20-10-2020 20:00 Scheemda - : - Harkstede

6e ronde 24-10-2020 14:00 Harkstede - : - Siddeburen 1
  24-10-2020 14:00 Muntendam 1 - : - BATO 1
  24-10-2020 14:30 Westerlee 1 - : - Meedhuizen 1
  24-10-2020 14:30 SGV - : - Damacota 1
  24-10-2020 14:30 ZNC - : - Scheemda
  24-10-2020 14:30 VVS - : - Veendam 1894 1
  24-10-2020 15:00 Haren - : - Wagenborger Boys 1

7e ronde 31-10-2020 14:00 Damacota 1 - : - Haren
  31-10-2020 14:30 Wagenborger Boys 1 - : - SGV
  31-10-2020 14:30 Veendam 1894 1 - : - ZNC
  31-10-2020 14:30 Meedhuizen 1 - : - Harkstede
  31-10-2020 14:30 BATO 1 - : - VVS
  31-10-2020 14:30 Scheemda - : - Westerlee 1
  31-10-2020 14:30 Siddeburen 1 - : - Muntendam 1

8e ronde 07-11-2020 14:00 Muntendam 1 - : - Meedhuizen 1
  07-11-2020 14:00 Harkstede - : - Damacota 1
  07-11-2020 14:30 SGV - : - BATO 1
  07-11-2020 14:30 Westerlee 1 - : - Veendam 1894 1
  07-11-2020 14:30 ZNC - : - Wagenborger Boys 1
  07-11-2020 14:30 VVS - : - Siddeburen 1
  07-11-2020 15:00 Haren - : - Scheemda

9e ronde 21-11-2020 14:00 Muntendam 1 - : - VVS
  21-11-2020 14:00 Damacota 1 - : - Westerlee 1
  21-11-2020 14:30 Siddeburen 1 - : - ZNC
  21-11-2020 14:30 Meedhuizen 1 - : - BATO 1
  21-11-2020 14:30 SGV - : - Scheemda
  21-11-2020 14:30 Veendam 1894 1 - : - Haren
  21-11-2020 14:30 Wagenborger Boys 1 - : - Harkstede

10e ronde 28-11-2020 14:00 Harkstede - : - SGV
  28-11-2020 14:30 Scheemda - : - Veendam 1894 1
  28-11-2020 14:30 Westerlee 1 - : - Siddeburen 1
  28-11-2020 14:30 ZNC - : - Meedhuizen 1
  28-11-2020 14:30 BATO 1 - : - Wagenborger Boys 1
  28-11-2020 14:30 VVS - : - Damacota 1
  28-11-2020 15:00 Haren - : - Muntendam 1

11e ronde 05-12-2020 14:00 Muntendam 1 - : - Harkstede
  05-12-2020 14:30 ZNC - : - Damacota 1
  05-12-2020 14:30 Wagenborger Boys 1 - : - Scheemda
  05-12-2020 14:30 Meedhuizen 1 - : - VVS
  05-12-2020 14:30 Siddeburen 1 - : - Haren
  05-12-2020 14:30 SGV - : - Westerlee 1
  05-12-2020 14:30 Veendam 1894 1 - : - BATO 1

12e ronde 12-12-2020 14:00 Damacota 1 - : - Wagenborger Boys 1
  12-12-2020 14:30 VVS - : - ZNC
  12-12-2020 14:30 Westerlee 1 - : - Muntendam 1
  12-12-2020 14:30 Veendam 1894 1 - : - SGV
  12-12-2020 14:30 Scheemda - : - Meedhuizen 1
  12-12-2020 14:30 BATO 1 - : - Siddeburen 1
  12-12-2020 15:00 Haren - : - Harkstede