NB: Het programma is altijd onder voorbehoud!

Datum Tijd Wedstrijden Bijz./Scheidsr.
       
donderdag:      
17-10-2019 19:30 Kantine open tot 23:30u  
       
vrijdag:      
18-10-2019 19:30 Harkstede 45+1 - SGV 45+1 Harkstede
  20:00 Harkstede 45+1 - FVV 45+1 Harkstede
  20:30 FVV 45+1 - SGV 45+1 Harkstede
       
  19:30 Siddeburen VR1 - Harkstede VR1 Siddeburen
  19:50 Harkstede VR1 - Omlandia VR1 Siddeburen
  20:30 Wagenborger Boys VR1 - Harkstede VR1 Siddeburen
  20:50 Harkstede VR1 - SGV VR1 Siddeburen
       
zaterdag:   Beker en Inhaal Herfstvakantie  
19-10-2019 10:30 Sjo NWWC JO11-1 - Harkstede JO11-1 (beker)  
  10:45 BATO JO8-4G - Harkstede JO8-2 (beker)  
  11:00 SGV JO9-1G - Harkstede JO9-1 (beker)  
  11:00 Siddeburen JO15-1 - Harkstede JO15-1 wedstrijdwijziging! 
       
zondag:   Beker en Inhaal  
20-10-2019 09:00 WVV 5 - Harkstede 3  
  11:00 Engelbert 3 - Harkstede 2 (beker)  
  14:30 Kaartenactie Fc Groningen...  
Datum Tijd Wedstrijden Bijz./Scheidsr.
       
donderdag:      
24-10-2019 19:30 Kantine open tot 23:30u  
       
zaterdag:   THUIS Herfstvakantie  
26-10-2019 09:00 Harkstede  JO8-1 - Gorecht JO8-4  
  09:00 Harkstede JO9-1 - Actief JO9-3  
  09:00 Harkstede JO10-1 - Ontstwedder Boys JO10-1  
  09:00 Harkstede JO10-2 - DIO Groningen JO10-2  
  11:00 Harkstede JO15-2 - Helpman JO15-4 naar 14-12!
  13:00 Harkstede JO13-2 - FVV JO13-1  
  13:00 Harkstede JO17-1 - Actief JO17-2  
    UIT  
  09:00 Siddeburen JO15-1 - Harkstede JO15-1 naar 19-10!
  10:00 Sjo NWWC MO15-1 - Harkstede MO15-1  
  10:15 Hoogezand JO8-2 - Harkstede JO8-2 tijdswijziging! 
  10:30 Omlandia JO11-1G - Harkstede JO11-1 tijdswijziging!
  10:30 ZNC JO13-1 - Harkstede JO13-1  
  10:30 Sv Bedum JO17-3 - Harkstede JO17-2 naar 14-12! 
  11:00 Actief JO10-3 - Harkstede JO10-3  
  13:00 Sjo Oldambt JO19-1 - Harkstede JO19-1 tijdswijziging! 
       
zondag:      
27-10-2019 10:00 Harkstede 3 - ZNC 4  
  11:00 Nieuw roden 2 - Harkstede 2  
       
donderdag:      
31-10-2019 19:30 Kantine open tot 23:30u