Een cookie is een klein bestandje, dat met pagina's van deze website wordt meegestuurd en door uw browser op uw harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen. Onderaan de pagina kunt u een keuze maken of u cookies toestaat of weigert. Op deze pagina kunt u een gemaakte keuze wijzigen.


Accepteren of weigeren?
Indien u cookies weigert, kunt u niet altijd van alle mogelijkheden van deze website gebruik maken.
Gevolgen van het weigeren van cookies zijn:
Toepassingen voor social media (zoals het delen van pagina's via Facebook, Twitter, etc.) zullen op deze site niet meer werken


Gebruikte cookies
Hieronder volgt een overzicht van de cookies die binnen deze site in gebruik zijn.

Google Analytics
Via de website vv Harkstede wordt een cookie geplaatst van het Amerikaanse bedrijf Google, als onderdeel van de 'Analytics'-dienst. Wij gebruiken deze dienst om bij te houden hoe bezoekers de website gebruiken. Google kan deze informatie aan derden verschaffen indien Google hiertoe wettelijk wordt verplicht, of voor zover derden de informatie namens Google verwerken. De vv Harkstede heeft hier geen invloed op. Wij hebben Google niet toegestaan de verkregen informatie te gebruiken voor andere Google diensten.
De informatie die Google verzamelt wordt zoveel mogelijk geanonimiseerd. Het IP-adres van de bezoeker aan de website wordt nadrukkelijk niet meegegeven. Voor meer informatie: http://www.google.com/intl/nl/analytics/privacyoverview.html


Social media
Op deze website zijn buttons opgenomen om webpagina's te delen via sociale netwerken als Facebook, Twitter, LinkedIn, Hyves etc. Deze buttons maken gebruik van stukjes code die van deze sociale media afkomstig zijn. Wanneer webpagina's gedeeld worden met deze buttons, worden er cookies geplaatst. Vv Harkstede heeft daar geen invloed op. Voor meer informatie verwijzen we naar de privacyverklaringen van deze sociale media wat zij met uw (persoons)gegevens doen die zij via deze cookies verwerken.


Meer informatie
Kijk voor meer informatie over internetbezoek volgen met cookies op de website van de rijksoverheid.