NB: Het programma is onder voorbehoud!

Datum Tijd Wedstrijden Bijz/Scheids
       
zaterdag:      
14-05-2022 08:30 Harkstede JO8-1 - Sv Bedum JO8-2 12 - 5
  08:30 Harkstede JO10-1 - HS'88 JO10-1JM 8 - 3
  08:30 Harkstede JO12-2JM - Be Quick 1887 JO12-4 2 - 2
  08:30 Harkstede JO7-2JM - SGV JO7-1G 4 - 0
  08:50 Omlandia JO7-1 - Harkstede JO7-2JM 0 - 3
  09:10 Harkstede JO7-2JM - Sv Bedum JO7-1 4 - 1
       
  08:30 GRC Groningen JO12-1 - Harkstede JO12-1JM 4 - 1
  08:45 HS'88 JO10-3JM - Harkstede JO10-2JM 3 - 11
  09:00 Sjo 't Hogeland JO15-1 - Harkstede JO15-1JM 0 - 5
  09:00 Actief JO7-1JM - Harkstede JO7-1JM 4 - 1
  09:10 Hoogezand JO7-1 - Harkstede JO7-1JM 4 - 2
  09:20 Harkstede JO7-1JM - Fc Zuidlaren JO7-1 7 - 4
  10:30 Lycurgus J13-2 - Harkstede JO13-1 3 - 5
  10:30 ONR JO17-1 - Harkstede JO17-1  
  10:30 Stadspark JO17-1 - Harkstede JO17-2JM 13 - 0
  10:50 Middelstum JO9-1 - Harkstede JO9-1 3 - 13
  14:30 Westerlee 1 - Harkstede 1 0 - 0
       
zondag:   Sportpark Froombosch   
15-05-2022 10:30 Froombosch 2 - Harkstede 2  4 - 3
  12:30 Live Muziek Jacob Molema 16:30u
       
Datum Tijd Wedstrijden Bijz/Scheids
       
zaterdag:      
14-05-2022 08:30 Harkstede JO8-1 - Sv Bedum JO8-2  
  08:30 Harkstede JO10-1 - HS'88 JO10-1JM  
  08:30 Harkstede JO12-2JM - Be Quick 1887 JO12-4  
  08:30 Harkstede JO7-2JM - SGV JO7-1G  Harkstede
  08:50 Omlandia JO7-1 - Harkstede JO7-2JM  Harkstede
  09:10 Harkstede JO7-2JM - Sv Bedum JO7-1  Harkstede
  11:15 Harkstede JO11-1 - Hoogezand JO11-3  
  11:15 Harkstede JO19-1 - BNC JO19-1 naar 24 mei!
  14:30 FIFA-Gamen gaat niet door!!  
       
  08:30 GRC Groningen JO12-1 - Harkstede JO12-1JM tijdswijziging!
  08:45 HS'88 JO10-3JM - Harkstede JO10-2JM  
  09:00 Sjo 't Hogeland JO15-1 - Harkstede JO15-1JM tijdswijziging!
  09:00 Actief JO7-1JM - Harkstede JO7-1JM Eelde
  09:10 Hoogezand JO7-1 - Harkstede JO7-1JM Eelde
  09:20 Harkstede JO7-1JM - Fc Zuidlaren JO7-1 Eelde
  10:30 Lycurgus J13-2 - Harkstede JO13-1  
  10:30 ONR JO17-1 - Harkstede JO17-1  
  10:30 Stadspark JO17-1 - Harkstede JO17-2JM  
  10:50 Middelstum JO9-1 - Harkstede JO9-1 tijdswijziging!
  14:30 Westerlee 1 - Harkstede 1 G. Meijer
       
zondag:      
15-05-2022 10:30 Froombosch 2 - Harkstede 2  
       
dinsdag:      
17-05-2022 20:00 VEV'67  JO19-2 - Harkstede JO19-1  
       
woensdag:   Schoolvoetbal  
18-05-2022 13:30 Regiofinales tot 17:30u
  18:00 Oosterparkers JO12-1 - Harkstede JO12-2JM  
  18:45 Wildervank JO13-4 - Harkstede JO13-2JM  
       
vrijdag:      
20-05-2022 17:45  Piet Fransen Techniekschool... tot 18:55u
       
zaterdag:      
21-05-2022 08:30 Harkstede JO9-1JM - De Heracliden JO9-1  
  08:30 Harkstede JO10-2JM - FVV JO10-1  
  08:30 Harkstede JO12-1JM - HFC'15 JO12-1  
  08:30 Harkstede JO13-2JM - Alteveer JO13-1JM  
  09:30 Harkstede JO15-1JM - De Heracliden JO15-1  
  11:15 Harkstede JO13-1 - NEC Delfzijl JO13-1  
  11:15 Harkstede JO17-1 - LTC JO17-1  
  13:00 Voetbalmiddag Asielzoekers 15:00
  13:30 Harkstede JO11-1 - NEC Delfzijl JO11-2  
  13:30 Harkstede JO17-2JM - St LEO/VVSV/Kloost JO17-2  
    Lunch Harkstede 1  
  14:30 Harkstede 1 - Bargeres 1 B. Hamstra
  16:30 Laatste Keer Thuiswedstrijd H1 met DJ SEM Creel tot 20:00u
       
  09:00 Westerwolde JO10 - 1 Harkstede JO10-1  
  09:00 Fc Zuidlaren JO7-1 - Harkstede JO7-1JM Haren
  09:10 Gorecht JO7-4 - Harkstede JO7-1 Haren
  09:20 Harkstede JO7-1JM - Helpman JO7-4 Haren
  09:00 Harkstede JO7-2JM - Sv Bedum JO7-1 Bedum
  09:10 Harkstede JO7-2JM - Farmsum JO7-1 Bedum
  09:20 NEC Delfzijl JO7-1 - Harkstede JO7-2JM Bedum
  11:00 GVAV-Rapiditas JO8-3 - Harkstede JO8-1 tijdswijziging!
  14:00 Actief JO19-1 - Harkstede JO19-1 naar 11-5!
       
zondag:      
22-05-2022 10:00 Harkstede 2 - Gieten 6  
       
maandag:      
23-05-2022 20:00 Overleg jeugdtoernooi 22:00u
       
dinsdag:      
24-05-2022 19:30 Harkstede JO19-1 - BNC JO19-1  
       
woensdag:   Schoolvoetbal  
25-05-2022 13:30 Regiofinales tot 17:30u
       
donderdag:      
26-05-2022   Hemelvaartsdag  
       
vrijdag:      
27-05-2022 17:45 Piet Fransen Techniekschool... tot 18:55u
       
zaterdag:      
28-05-2022 08:30 Harkstede JO8-1 - Winsum JO8-2  
  08:30 Harkstede JO10-1 - Hoogezand JO10-1  
  08:30 Harkstede JO12-2JM -  Sjo GEO/SVW JO12-1JM  
  08:30 Fc Zuidlaren JO7-1 - Harkstede JO7-1 Harkstede
  09:00 Helpman JO7-4 - Harkstede JO7-1JM Harkstede
  09:20 Harkstede JO7-1JM - Fc Zuidlaren JO7-4 Harkstede
  14:30 NWVV 1 - Harkstede 1 tijdswijziging!
  18:00 PUBQUIZ voor JO19, Senioren en supporters... tot 24:00u
     ..  
  )8:45 HS'88 JO9-3JM - Harkstede JO9-1JM  
  09:00 Westerwolde JO13-2 - Harkstede JO13-2JM  
  09:00 Loppersum JO7-1 - Harkstede JO7-2JM Ten Boer
  09:10 Harkstede JO7-2JM - DVC Appingedan JO7-1 Ten Boer
  09:20 Omlandia JO7-1 - Harkstede JO7-2JM Ten Boer
  10:00 Noordpool UFC JO15-1 - Harkstede JO15-1 tijdswijziging!
  10:10 HSC JO10-3 - Harkstede JO10-2JM  
  10:45 Glimmen/Yde de Punt JO11-1 - Harkstede JO11-1  
  10:45 Glimmen/Yde de Punt JO12-1 - Harkstede JO12-1 JM  
  12:15 Lewenborg JO17-1 - Harkstede JO17-1 tijdswijziging!
       
zondag:      
29-05-2022 10:00 Gasselternijveen 4 - Harkstede 2  
       
ma,di,vrij:      
30-05-2022 17:00 Avondvierdaagse 1 tot 20:30u
31-05-2022 17:00 Avondvierdaagse 2 tot 20:30u
03-06-2022 17:00 Avondvierdaagse 3 tot 21:00u