Wedstrijden en trainingen afgelast t/m 6 april!

De KNVB heeft bekend gemaakt, dat al het voetbal in Nederland tot en met 6 april wordt afgelast. Dat betekent dat alle wedstrijden in het betaald en het amateurvoetbal tot nader orde worden uitgesteld. De KNVB adviseert alle amateurverenigingen om ook geen trainingen, oefenwedstrijden of andere grote bijeenkomsten te organiseren.

 

Datum Tijd Wedstrijden Bijzonderheden
       
woensdag:      
11-03-2020 19:00 Harkstede JO17-1 - Hoogezand JO17-3  oefenwedstrijd  
       
zaterdag:   Alle wedstrijden t/m 31 maart uitgesteld!  
14-03-2020 09:00 Harkstede JO10-2 - Noordpool UFC JO10-1 uitgesteld!  
  09:00 Harkstede JO10-3 - Pekelder Boys JO10-2 uitgesteld!  
  09:00 Harkstede JO11-2 - Velocitas 1897 JO11-2 uitgesteld!  
  11:00 Harkstede JO7-1 - Gorecht JO7-4 uitgesteld!
  11:00 Engelbert JO7-2g - Lycurgus JO7-6 uitgesteld!
  11:20 Lycurgus JO7-6 - Harkstede JO7-1 uitgesteld!
  11:20 Engelbert JO7-2g - Gorecht JO7-4 uitgesteld!
  11;40 Harkstede JO7-1- Engelbert JO7-2g uitgesteld!
  11:40 Gorecht JO7-4 - Lycurgus JO7-6 uitgesteld!
  11:30 Harkstede MO15-1 - Gorecht MO15-2 vervalt!
  13:30 Harkstede JO15-1 - Zuidhorn JO15-2 uitgesteld!  
  15:00 Harkstede JO19-1 - SPW JO19-1 uitgesteld!  
    UIT  
  08:30 Fc Lewenborg JO8-2 - Harkstede JO8-2 uitgesteld!
  08:45 Helpman JO9-3 - Harkstede JO9-1 uitgesteld!  
  08:45 HS'88 JO8-1 - Harkstede JO8-1 uitgesteld!  
  08:45 Winsum JO13-1 - Harkstede JO13-1 uitgesteld!  
  09:30 Westerbroek JO10-1G - Harkstede JO8-3 uitgesteld!  
  10:30 Westerwolde JO13-2 - Harkstede JO13-2 uitgesteld!
  10:30 Wildervank JO11-1 - Harkstede JO11-1 afgelast!
  12:30 Peize JO17-1 - Harkstede JO17-1 uitgesteld!
  12:30 WVV JO15-4 - Harkstede JO15-2 uitgesteld!  
       
zondag:      
15-03-2020 10:00 Harkstede 3 - Pekelder Boys 3 uitgesteld!  
  10:00 GSAVV Forward 6 - Harkstede 2 uitgesteld!  
       
Datum Tijd Wedstrijden Bijzonderheden
       
vrijdag:      
20-03-2020 19:30 SGV Vr1 - Harkstede Vr1 uitgesteld!
  20:00 Harkstede Vr1 - Glimmen Vr1 uitgesteld!
  20:30 Wildervank Vr1 - Harkstede Vr1 uitgesteld!
  21:00 Harkstede Vr1 - FVV Vr1 uitgesteld!
       
zaterdag:   THUIS  
21-03-2020 09:00 Harkstede JO8-1 - HS'88 JO8-1 Uitgesteld  
  09:00 Harkstede JO10-3 - Omlandia JO10-1 Uitgesteld  
  09:00 Harkstede JO11-2 - Gorecht JO11-3 Uitgesteld  
  11:00 Harkstede JO17-2 - Lycurgus JO17-4G Uitgesteld  
  13:00 Harkstede JO13-2 - Fc Lewenborg JO13-4 Uitgesteld  
  13:00 Harkstede MO15-1 - Noordpool UFC MO15-1 Uitgesteld  
    UIT  
  08:45 GVAV Rapiditas JO9-5 - Harkstede JO9-1 Uitgesteld 
  09:00 Sjo NWWC JO11-1 - Harkstede JO11-1 Uitgesteld  
  09:00 Engelbert JO7-2G - Harkstede JO7-1  Haren tUitgesteld 
  09:20 Harkstede JO7-1 - Gorecht JO7-4        Haren tUitgesteld 
  09:40 Lycurgus JO7-6 - Harkstede JO7-1       Haren tUitgesteld 
  09:30 Velocitas 1897 JO15-1 - Harkstede JO15-1 Uitgesteld 
  10:00 Noordpool UFC JO10-1 - Harkstede JO10-2 Uitgesteld  
  10:30 Zuidhorn JO8-2 - Harkstede JO8-2 Uitgesteld  
  10:30 Veendam 1894 JO10-2 - Harkstede JO10-1 Uitgesteld 
  11:00 Fc Zuidlaren JO15-4 - Harkstede JO15-2 Uitgesteld  
  11:30 HFC'15 JO13-2 - Harkstede JO13-1 Uitgesteld  
   11:45 Fc Lewenborg JO17-1 - Harkstede JO17-1  Uitgesteld  
       
zondag:      
22-03-2020 10:00 Harkstede 3 - Noordster 4 Uitgesteld  
  10:00 Gomos 3 - Harkstede 2 Uitgesteld   
       
zaterdag:   THUIS  
28-03-2020 09:00 Harkstede JO8-1 - Middelstum JO8-1 Uitgesteld   
  09:00 Harkstede JO8-2 - VVK JO8-1 Uitgesteld   
  09:00 Harkstede JO9-1 - GVAV Rapiditas JO9-3 Uitgesteld   
  09:00 Harkstede JO10-1 - DVC Appingedam JO10-1 Uitgesteld   
  10:30 Harkstede JO17-1 - Be Quick 1887 JO17-3 Uitgesteld   
  11:00 Harkstede JO8-3 - NEC Delfzijl JO8-2 Uitgesteld   
  11:00 Harkstede JO11-1 - HS'88 JO11-1 Uitgesteld  
  13:00 Harkstede JO15-2 - HFC'15 JO15-5 Uitgesteld   
  13:00 Harkstede JO15-1 - HFC'15 JO15-2 Uitgesteld   
    UIT  
  08:45 BATO JO13-1 - Harkstede JO13-1 Uitgesteld   
  09:00 Noordster JO13-2 Harkstede JO13-2 Uitgesteld   
  09:00 Farmsum JO10-1 - Harkstede JO10-2 Uitgesteld   
  09:45 GVAV Rapiditas JO11-5 - Harkstede JO11-2 Uitgesteld   
  10:30 De Heracliden JO10-2 - Harkstede JO10-3 Uitgesteld   
  11:00 DIO Groningen JO17-2 - Harkstede JO17-2 Uitgesteld   
  11:00 KLoosterburen MO15-1 - Harkstede MO15-1 Uitgesteld   
  14:00 Meeden JO19-1 - Harkstede JO19-1 Uitgesteld   
       
zondag:   Zomertijd - klok uur vooruit zetten  
29-03-2020 10:00 ZNC 4 - Harkstede 3 Uitgesteld   
  11:00 Harkstede 2 - Drachten 4 Uitgesteld