Poule-indeling Jeugdtoernooi zaterdag 22 juni 2019

 

Poule JO8 

Speelschema 09:00 - 11:30 uur
Speeltijd 12 minuten
Prijsuitreiking 11:40 uur 

Poule JO8      
Roden   JO8-3  
Harkstede   JO8-1  
Nieuw Roden   JO8-1  
Velocitas 1897   JO8-2  
Noordpool UFC   JO8-1  
       

Poule O9 - 2/3 

Speelschema 09:00 - 11:30 uur
Speeltijd 12 minuten
Prijsuitreiking 11:40 uur 

Poule JO9-2         Poule JO9-3        
DVC Appingedam   JO9-2      Westerbroek   JO9-1G    
NEC Delfzijl   JO9-2      Loppersum   JO9-2     
Harkstede   JO9-2      GEO   JO9-1G     
Groninger Boys   JO9-1     Helpman   JO9-3     
Helpman   JO9-5      Harkstede   JO9-3     
                   

Poule JO10

Speelschema 09:00 - 11:30 uur
Speeltijd 12 minuten
Prijsuitreiking 11:40 uur 

  Poule JO10          
  Harkstede   JO10-1      
  Gorecht   JO10-3      
  Poolster   JO10-1       
  Sjo NWWC   JO10-1       
  Balk   JO10-2      
             

Poule JO13

Speelschema 09:00 - 11:30 uur
Speeltijd 12 minuten
Prijsuitreiking 11:40 uur

  Poule JO13-1       
  Harkstede   JO13-1  
  Amicitia VMC   JO13-2  
  Roden   JO13-3  
  Sweel   JO13-1  
  Peize   JO13-2  
         

Poule JO9 - 1

Speelschema 11:50 - 15:10 uur
Speeltijd 18 minuten
Prijsuitreiking 15:20 uur

  Poule JO9-1          
  Harkstede   JO9-1       
  Glimmen   JO9-1       
  Poolster   JO9-1      
  BATO   JO9-1       
  Noordpool UFC   JO9-1      
             

Poule JO11 

Speelschema 11:50 - 15:10 uur
Speeltijd 18 minuten
Prijsuitreiking 15:20 uur

  Poule JO11-1                                     Poule JO11-2    
  BATO   JO11-2                                 Achilles 1894   JO11-4
  Amacitia VMC   JO11-2                                  WVV   JO11-5
  Harkstede   JO11-1                                 Sjo NWWC   JO11-1
  Groninger Boys   JO11-1                                 Drogeham   JO11-1
  Noordpool UFC   JO11-2                                  Harkstede   JO11-2
                                             

Poule JO12-1

Speelschema 11:50 - 15:10 uur
Speeltijd 18 minuten
Prijsuitreiking 15:20 uur

  Poule JO12-1      
  Harkstede   JO12-1  
  Sjo AM-ON-BG   JO12-1   
  Poolster   JO12-1   
  Nieuw Roden   JO12-1   
  Kollum   JO12-1  

 

 

Poule O15

Speelschema 11:50 - 15:10 uur
Speeltijd 18 minuten
Prijsuitreiking 15:20 uur

  Poule JO15-2      
  FVV   JO15-1  
  Drachtster Boys   JO15-7  
  HS'88   JO15-3  
  Poolster   JO15-1  
  Harkstede   JO15-2  
         

Leeftijd O7  

Speelschema 13:00 - 15:30 uur
Speeltijd 12 minuten
Prijsuitreiking 15:40 uur

Harkstede   JO7-1       Drogeham   JO7-1         Harkstede   JO7-3  
Haren   JO7-1       VEV'67   JO7-1         Westerbroek   JO7-1G  
NEC Delfzijl   JO7-1       Harkstede   JO7-2                
Velocitas 1897   JO7-1       Velocitas 1897   JO7-2                
Groninger Boys   JO7-1       NEC Delfzijl    JO7-1                
                                 

Poule JO15 en MO15-1

Speelschema 15:30 - 18:50 uur
Speeltijd 18 minuten
Prijsuitreiking 19:00 uur

  Poule JO15-1           Poule MO15            
  Noordpool UFC    JO15-1       WVV   MO15-1        
  Sjo AM-ON-BG    JO15-1       LTC   MO15-1        
  Beilen    JO15-1       Harkstede   MO15-1        
  Kollum    JO15-1       Veendam 1894   MO15-1        
  Harkstede    JO15-1       NEC Delfzijl   MO15-1        
                           

Poule JO17 

Speelschema 15:30 - 18:50 uur
Speeltijd 18 minuten
Prijsuitreiking 19:00 uur

Harkstede   JO17-1   
Hardergarijp   JO17-1  
HFC'15   JO17-3  
Drogeham   JO17-1  
Peize   JO17-1