MIX-TOERNOOI 23 januari Foto's!

(24-2-2021)

Steun de jeugdsport en onze club!

Heb je altijd al een tweede huisje willen hebben? Een eigen plek om te ontsnappen aan de hectiek van het dagelijks leven? Doe dan mee aan de loterij van de John Schokker Foundation en steun daarmee de jeugdsport in Drenthe en Groningen. Maak kans op een mooie oldtimer of recreatiebungalow en nog meer kleinere prijsjes.
Een lot kost € 10,00. Als je ons opgeeft als 'Keuze club' ontvangen wij 1 euro voor ieder lot die jij bestelt.
https://www.johnschokkerfoundation.nl/product/loterij/

Voorjaarscursus Piet Fransen Techniekschool vanaf 5 maart!

Wil jij ook je voetbal-coördinatie verbeteren?

Gertjan van Dijken gaat weer een techniekcursus geven bij vv Harkstede.
Hij biedt de jeugd van  t/m 13 jaar een 11-daagse cursus aan.
De trainingen duren 75 minuten en vinden plaats op vrijdagmiddag op sportpark Hamstede te Harkstede.

Onderdelen van de cursus

Het accent ligt met name op uitdaging en plezier
Met aandacht voor het verbeteren van de coordinatie, pass- en traptechniek,
inzicht in aanvallen en verdedigen, positie kiezen en de speler zelfvertrouwen geven.

Kosten van de cursus:
11 trainingen: inclusief tenue  € 145,-

De Cursusdagen zijn op vrijdag van 17:45 tot 19:00u :

Start op 5 maart 2021!

Aanmelden en info:

Gertjan van Dijken:

  • 0653655089

  • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

(14-01-2021)

UPDATE: ALV 2020 uitgesteld!

In het bericht over de ALV 2020 werd aangegeven dat de voorkeur van het bestuur uit gaat van een fysieke bijeenkomst in de kantine. Dit geldt nog steeds, in het bestuursoverleg van 9 november is besloten de ALV uit te stellen en in januari 2021 te kijken wat de mogelijkheden dan zijn.
(De Coronaspoedwet maakt het mogelijk de ALV tot en met april uit te stellen.)

De ALV jaarstukken worden tzt via de website beschikbaar gesteld.

(10-11-2020)

Mondkapjes met of zonder logo vv Harkstede!

Er zijn nog enkele mondkapjes over. De mondkapjes zijn wasbaar, zonder papierfilter)

Afbeelding A - 2 in maat M kosten € 5,-- per stuk
Afbeelding B - 6 in maat M/L en 4 in maat S kosten € 4,-- per stuk
het mondkapje B is ook zonder clublogo te krijgen, kosten € 3,-- per stuk
De kosten van de mondkapjes zijn gelijk aan de inkoopkosten

Info en bestellen bij:
Albert Koers: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
tel: 050-404 28 03 06-361 812 67

(21-11-2020)

Let op je Fietsverlichting als je naar de training gaat!

Het is niet zonder risico, als sommige kinderen zonder verlichting op de Hamweg fietsen.
Daarom willen we graag een beroep doen op de leiders, trainers, de voetballers zelf,
maar vooral ook op de ouders doen om:

-Het licht van de fiets van zoon of dochter te checken en evt. te repareren,
-Afspreken met elkaar dat het licht ook werkelijk gebruikt wordt als het donker is, duidelijk te wijzen op de gevaren van zonder licht fietsen,
-Goed op elkaar te letten en elkaar er ook op aan te spreken
-Auto-snelheid aan te passen,
-Even te stoppen en kinderen die zonder licht fietsen te vragen hun licht direct even aan te doen!

We willen niet dat er ongelukken gebeuren, zorg dat je gezien wordt!
de Jeugdcommissie

(24-10-2020)

Alle competitie-wedstrijden afgelast!

In verband met de aangescherpte richtlijnen van de maatregelen van de RIVM zijn alle competitie-wedstrijden voor de komende 4 weken afgelast.
Ook de trainingen van de senioren gaan niet door!
Gelukkig kunnen de trainingen van de jeugd doorgaan.

(14-10-2020)

NIEUW: Richtlijnen voor leden en bezoekers vv Harkstede!

We willen als Bestuur en Jeugdcommissie een veilige omgeving creëren voor iedereen die ons sportpark bezoekt. Daarom moeten we er met elkaar voor zorgen dat we ons houden aan de regels die de RIVM en de Gemeente ons voorhouden. 
Hieronder volgen de belangrijkste maatregelen voor de vv Harkstede.

Op en om het veld: Houd je aan de instructies en aangebrachte looplijnen voor op en om het veld, kantine en kleedkamers. Iedereen neemt zijn eigen bidon mee. Vermijd bij het sporten fysiek contact dat niet noodzakelijk is, zoals het vieren van een overwinningsmoment of bij een wissel. Iedereen boven 18 jaar houden 1,5 m afstand. We wijzen elkaar erop als de 1,5 m niet in acht wordt genomen.
Seniorenteams mogen alleen trainen in groepen van vier personen en met onderling 1,5 meter afstand.

Kleedkamers: Bij de trainingen blijven de kleedkamers gesloten.

Wedstrijdprogramma: Alle wedstrijden voor de komende 4 weken zijn afgelast!

Kantine: Is gesloten, ook bij trainingen. Er worden geen consumpties verkocht!

Positief getest op Corona: Als dit het geval is bij iemand van onze vereniging dan gelden de richtlijnen van de overheid. De persoon blijft thuis (quarantaine) en volgt het advies van de GGD. Hier willen we melding van!

Bestuurskamer: De bestuurskamer blijft gesloten.

Bezoekers: Geen publiek toegestaan op de sportaccommodatie.

Klik Hier voor meer vragen over Coronavirus en voetbal...


We begrijpen dat alle maatregelen die wij hebben genomen vervelend zijn en ten koste gaan van vrijheid en de sociale omgang binnen onze club. Als Bestuur en Jeugdcommissie willen wij iedereen er op wijzen dat ze vooral ook zijn genomen om iedereen gezond te houden en om het besmettingsgevaar zo klein mogelijk te houden.


Namens Bestuur en Jeugdcommissie:
Herman Schoenmaker en Harrie Venhuizen

aangepast op (14-10-2020)

Met spoed Vrijwilligers gezocht voor de Kantine!

We zijn op zoek naar enthousiaste leden, ouders of andere belangstellenden, die zich willen inzetten voor de kantine.
Je wordt verwacht om op speeldagen alle voorkomende cateringwerkzaamheden in onze kantine, de Voltreffer, te doen.
Bij de jeugd is dat op de zaterdag alle teams te voorzien van fruit, limonade, koffie en thee.
Op de donderdagavond en de wedstrijddagen: zaterdag of zondag. Altijd in overleg.
Extra taken zijn het openen en sluiten van de kantine, kas- en sleutelbeheer en het begeleiden van ouderhulp die vanuit teams komt helpen in de kantine.
Minimumleeftijd is 18 jaar.

Informatie en aanmelden:
mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
mobiel/app:
Marjolijn Jongens 0642092854
Yvonne Grimme 0651919885

 (01-09-2020)

KNVB nieuws (29-10-2020)

Baaldag categorie B
Het is vanaf nu mogelijk om voor alle veld- en zaalvoetbalverenigingen uitkomend in de categorie B zelf digitaal een baaldag in te dienen. Dit voorkomt voor zowel de vereniging als voor de KNVB veel verkeer via de telefoon of e-mail. Door een voorziening in Sportlink Club te treffen, is het voor degenen met de juiste autorisatie mogelijk dit verzoek in te dienen. Er kan 1 baaldag per seizoen aangevraagd worden!

 

Pasfoto app O13 en ouder!

Belangrijk voor alle voetballers vanaf de leeftijdscategorie Onder 13 en ouder, is dat zij een correcte pasfoto in de app hebben. Tot en met 31 oktober kunnen leden zelf hun spelerspasfoto wijzigen via de Voetbal.nl-app of de KNVB Wedstrijdzaken-app. Een teammanager kan via de Wedstrijdzaken-app de foto’s van alle teamleden wijzigen. Tot 1 november kan ook de ledenadministrateur de foto’s wijzigen.

(17-10-2020)

 

 

Spelregelbewijs inloggen bij voetbalmasterz.nl!

Let op! Het mailadres dat je gebruikt om in te loggen voor je spelregelbewijs is het mailadres dat in de ledenadministratie van de KNVB (= Sportlink) bekend is. Je kunt het e-mailadres bij de secretaris of ledenadministratie van je vereniging laten aanpassen. Je kunt ook een mail sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Graag in de mail je naam, geboortedatum en het juiste e-mailadres vermelden.

Je logt in met je KNVB account via www.voetbalmasterz.nl/inloggen. Heb je nog geen KNVB account? Via www.voetbalmasterz.nl/inloggen kun je je registreren om een account aan te maken.
Je heb geen aktivatiecode meer nodig!

Kijk hier voor meer info over het spelregelbewijs...

(06-09-2020)

 

 

Zelf verplaatsen van wedstrijden in datum en/of tijd

Voor verenigingen is het mogelijk al ver voor de daadwerkelijke wedstrijden de aanvangstijden van thuiswedstrijden aan te passen. Dit kan via Sportlink Club onder het menu Wedstrijdzaken en vervolgens te kiezen voor accommodatiebezetting.

Verenigingen kunnen zowel in de categorie A als de categorie B tot acht dagen voor de wedstrijd via de accommodatiebezetting van Sportlink eenzijdig de aanvangstijd aanpassen. Dit geldt voor alle wedstrijden in de categorie A, met uitzondering van de standaardteams heren en vrouwen tot en met de eerste klasse, en alle divisiewedstrijden in het jeugdvoetbal. Alle betrokkenen krijgen achteraf via de wedstrijdwijzigingen bericht. Is de termijn korter dan acht dagen, dan kan een wedstrijd alleen worden verplaatst in onderling overleg en met goedvinden van de competitieleider.

Klik Hier voor meer informatie over het verplaatsen van wedstrijden....

 

 Verplaatsen en Wisselspelers in Bekerduels

In het weekend van 29 en 30 augustus start voor de meeste teams het seizoen 2020/’21 met een bekerwedstrijd. Ook in de weekenden van 5/6 en 12/13 september wordt er gespeeld voor de beker. Vanaf 19/20 september begint de competitie.

Verplaatsen Bekerduels uiterlijk naar 17 september...

 

Meer wisselspelers toegestaan in bekercompetitie
Vanwege de lange periode dat voetballers niet hebben kunnen spelen, is de regelgeving voor het aantal wisselspelers dat is toegestaan in de bekercompetitie voor een aantal categorieën aangepast voor het seizoen 2020/’21. Zowel bij de jeugd als senioren zijn meer wisselspelers toegestaan.

Oefenwedstrijden toevoegen aan voetbal.nl via Sportlink Club

De voorbereiding op het nieuwe seizoen gaat voor de meeste verenigingen binnenkort van start. Dat betekent dat er veel oefenwedstrijden op het programma staan. Je kunt nu gemakkelijk zélf oefenwedstrijd toevoegen aan bijvoorbeeld de clubsite. Handig voor spelers, trainers, scheidsrechters en bezoekers.

Klik Hier voor meer informatie...

(15-8-2020)

end faq

Hoofdsponsors

 

 


 

 

 

 

 

Sponsorslideshow

Van Harte Gefeliciteerd!

Geen leden Jarig!

 

Rookverbod geldt voor
het hele sportpark!

 

 

Er zijn 59 gasten online